Leden 2011

Narozky

31. ledna 2011 v 19:20 Já+mé proslovy
No málem bych zapomněla, že blog má dneska už čtvrté narozeniny, tak bych mu ráda popřála vše nej :))


Vysvědčení

31. ledna 2011 v 18:48 Já+mé proslovy
Dobrý večer ;)

tak a už to tu bylo zase. 31. ledna a vysvědčení. Nevím jak u Vás, ale u mě to bylo docela v pohodě. Jinak bych ráda ty z Vás, kteří milují modu a nákupy za levno, upozornila, na suprový výprodeje, především v New Yorkeru, Terranově a CA. Taky bych chtěla upozornit na docela zajímavý horor - Tanec s mrtvými, který jsem zhlédla včera v noci a moc bych také chtěla poděkovat těm, kteří i přes mé pravidlené absence neopomíjejí blog.
Takže velké ARIGATO Všem :))


Další tema týdne

24. ledna 2011 v 16:37 Téma týdne
Tenhle týden je téma opravdu optimistické, ale vzhledem k mé momentální náladě nebude těžké sesmolit pár řádků.....

Vždy jsem si myslela, že lidé, kteří si dobrovolně berou život musí být blázni. Jenže ono to není lehké říci. Svým způsobem je dokonce i obdivuju, že měli tu odvahu to opravdu udělat. A vlastně ostatní by se jim neměli divit. Stačí, když se podíváte na jejich život, většinou byli odstrkováni společností, osamocení a skoro celý život se trápili. Možná se ani nechtěli zabít, jen jejich volání o pomoc vyslyšela smrt. A možná je k tomu přiměla společnost sama......



Chibi-návod

20. ledna 2011 v 17:03 různé věci
 základní obrys těla - jasně viditelné pomocné čáry, které jsou pro začátek nezbytné
Tady máte základní náčrt obličeje a rukou. Ze začátku bych nezkoušela žádné zlváštní polohy, pouze základní polohu, kterou bych později zdokonalovala, až bych zvládla i těžší polohy.
Skoro nejdůležitější jsou oči, u kterých nesmí chybět lesk. Také nezapomeňte na uši :)
Zde je už chibi skoro hotov. Nyní už zbývá jen doladit určité detaily jako například
vlasy, oblečení a doplňky. A když to máte hotovo, Váš Chibi je na světě :))

SB

18. ledna 2011 v 17:38 Já+mé proslovy
Takže kdyby náhodou chtěl někdo spřátelit, tak mi prosím napište do komentářů:

jméno (přezdívku)
adresu blogu




Volný čas

18. ledna 2011 v 17:16 Já+mé proslovy
Konichiwa :))

Poslední dobou jsem se hodně zamýšlela nad tím, jak trávím čas na počítači a chtěla bych se s Vámi podělit o mnou nejnavštěvovanější stránky:


Takže určitě jednou z nejvíce využívaných stránek je youtube. Protože jsem obvykle líná si pustit CD, přehrávám si hudbu převážně z yutubka :)


Pro mě jeden z nejlepších internetových obchodů, zde máte velký výběr a myslím, že i cenově je to vcelku přijatelné.


Poslední dobou jedna z mých největších závislostí. Nej stránka kde můžete sehnat věci hodně pod cenou, jenom si musíte pečlivě hlídat konec aukce, protože těsně před konecem bývá nejvíce nabídek.


Tahle stránka je neuvěřitelnej žrout času :D Sice na ní není prakticky pořádně co dělat, jenže si musíte nakrmit zvířátka, sklidit farmu a projet profily všem přátelům, což nakonec zabere víc času než kdybyste uklízeli celý byt :D


No musím se přiznat k jedné věci a to k té, že posledních pár měsíců se blogu a SB moc nevěnuji (prosím o veeeeliké prominutí). Ale já se polepším, slibuju ;)

Psaní povídek - poslední dobou jsem se tomu také moc nevěnovala ale snažím se o nápravu.

A poslední velká černá díra na čas je hra The Guild2

Musím říci, že tato jhra je trošičku táhlejší, ale velmi chytlavá. Osobně mám prostředí středověku moc ráda, takže mě hra přitáhla hlavně svým grafickým provedením

No a jak trávítě čas na počítači Vy? :)

Trinity Blood

17. ledna 2011 v 16:22 anime
Děj se odehrává v budoucnosti, ve které se na zemi objevili upíři. Svět je tudíž rozdělen na  dvě území  - Císařství upírů a Země lidí.
Císařovna upírů chce mír, ale ne všichni s ní souhlasí. Teroristická organizace se ze všech sil snaží mírové pokusy překazit a zavraždit císařovnu.
Ve světě lidí se všechno točí kolem Říma (přesněji kolem Vatikánu). Pod vedením kardinálky Kateřiny Sforza  zde funguje AX , ve kterém pracují lidé se zvláštními schopnostmi. AX se snaží vyednat mír s upíry a zabránit teroristům v jejich plánech. I zde se však nachází tací, kteří mír odmítají. Jedním z nich je i druhý kardinál Francesco di Medici.
Věc je složitější i kvůli Papežovi, nerozhodnému chlapci s extrémě nízkým sebevědomím, který nechce nikoho zklamat, navíc nikdo příliš netouží po jeho názoru.





Faunův labyrint

13. ledna 2011 v 14:49 filmy
Příběh se odehrává v roce 1944. Dvanáctiletí Ofélie jede se svou matkou za otčímem - plukovníkem ve španělských horách, kde velmi násilně potlačuje hnutí proti fašismu. Jednoho dne se v labyrintu setkává s faunem, který jí řekne, že je ztracená princezna. Než se ale bude moci Ofélie vrátit do svého království, musí splnit tři nebezpečné úkoly. Celý film je vykreslený na základě kruté reality a úžasné dětské fantazii......