Září 2012

Enzai

24. září 2012 v 10:04 anime

Upozornění - pouze pro ty, kterým nevadí yaoi!!!

Jak jednoduché je dostat se do vězení v dávnější době? Vcelku jednoduché. Své o tom ví i Guys, který se obvykle potuluje městem s partou a kradou věci. Při jedné krádeži je ale shodou okolností zatčen, ovšem ne za krádež ale vraždu. Dostává se do vězení, kde se stává hračkou - erotickou. Podaří se mu pomocí jeho právníka Luscy dokázat svou nevinu nebo skončí navždy jako mazlíček?


Příběh je natočen podle stejnojmenné PC hry a je rozdělen na 2 OVA. Vzhledem k místy dost brutálním scénám je cenzurovaný.

Háčkovaný obal

18. září 2012 v 16:04 moje výtvory
Jak jste si jistě mohli všimnout, především teda ti, kteří chodí do trafiky, v prodeji se objevil nový "rukodělný časopis" s háčkováním. A stejně jako mnoho ostatních ani já jsem mu neodolala a zakoupila si první číslo. Přeci jen háčkovat jsem se chtěla naučit už jako malá, ale nikdy jsem na to neměla dosti trpělivosti. A mohu říct, že to není až tak složité. Stěžejní motiv úvodního čísla je ten, naučit se uháčkovat z přiložených vln čtverec a postupně z nich udělat patchwork deku, toto se v mém případě ovšem nestalo a z vlnek jsem si uháčkovala "venkovský" obal na květináč. Sice jednoduchý, zato ale rozkošný? :))Pangea

10. září 2012 v 6:33 různé věci
Dneska ráno jsem na youtube narazila na další z krásných animovaných minifilmů. Tentokrát se jedná o videjko s názvem Pangea v hlavní roli s dinosaurem :)