Pokračujeme?

2. prosince 2012 v 19:27 |  Můj život
Před pár minutami, přesněji před dvěmi, mě osvítil božský nápad. Jak jsem si tak hrála s pilníkem na nehty ( ano, velmi duchaplná činnost), zavzpomínala jsem na to, co jsem dělala loni touhle dobou. A došlo mi, že to jsem zrovna psala další a další kapitoly projektu s názvem Můj život.

A musím říct, že to byla sranda, představovat si, jak hlavní hrdinka zažívá to a to, ale také velká dřina, vymýšlet nové pokračování a také velká radost, když měly historky kladné ohlasy od Vás. Svým způsobem to pro mě byla i možnost, jak se ze všeho vypsat a nepřímou formou zanadávat na učitele ( ááá, doufám, že se teď nepoznala naše milá eko..., no radši mlčím :D ).

A jak jsem nad tím tak přemýšlela, nemálo se mi zastesklo a napadlo mě, kdyyste ovšem měli zájem, že bych pokračovala. A sledovali bychom osud naší hrdinky, možná na vysoké, možná v práci a možná.... to si zatím nechám jako tajemství. Ale jestli projekt znovu odstartuji, záleží pouze na Vás. Tudíž nechám na blogu anketu nějaký čas a uvidíme...

Vaše doufající niki-chan

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte zájem?

Ano 59.1% (13)
Ne 40.9% (9)

Komentáře

1 batworld batworld | Web | 2. prosince 2012 v 19:34 | Reagovat

:) Tak záhadně jo?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama