Říjen 2013

Halloween

31. října 2013 v 6:50 různé věci
Tak a je to tady. Nejhrůznější, nesjděsivější, nejpříšerovštější (děsný slovo) svátek je zde. Halloween. A nemůže se obejít bez pořádné písničky :)A večer přidám jako každý rok fotku mé dýňové lucerny :))

Two weeks after...

11. října 2013 v 8:50 Já+mé proslovy
Fúú, tak konečně mám za sebou první dva týdny školy a málem mě to zabilo :D Hned první den jsem díky zácpě dorazila na setkání prvních ročníků a úvodní hodinu pozdě a když jsem si už konečně někde našla volné místo, všechny věci co jsem vzala do rukou mi spadly na zem. Potom následoval velmi "plodný" rozhovor s katedrou o rozvrhu, který se mi díky systémové chybě úplně rozhodil a nikdo s tím nic nenadělá, takže čtvrtina předmětů vyšuměla do neznáma a další jsem musela vyškrtnout, načež ani nevím, jestli budu mít dost kreditů na postup do dalšího ročníku.

V druhém týdnu jsem si řekla, že na to kašlu a je mi to jedno a začala jsem vše brát s humorem a nadhledem a bum, najednou jde vše ( tedy aspoň zatím) jako po másle. Dokonce se mi povedl i první referát, což mi na náladě velmi přidalo. Takže moje rada zní: Nenechte se nijak stresovat, stejně to ničemu a nikomu nepomůže.

A na závěr jedna super písnička :))