Listopad 2015

koČIČÍ kavárna

18. listopadu 2015 v 17:48 z cest
Konečně jsem měla to štěstí a mohla navštívit tolik opěvovanou kočičí kavárnu. Takových je po Praze víc, já skončila v té kousek od Švandova divadla a nelituji.

Už při prvním pohledu Vás upoutá vývěsní štít, který naznačuje, jaké domorodce zde potkáte. Po menším zápolení s dvěřmi a zábranou, aby kočky neutekly, se dostanete do příjemné a celkem moderní místnosti s barem. Můžete se usadit zde nebo jít do druhé místnosti, kterou se dá v létě dostat i na menší dvorek a která nyní vede pouze na balkonek s hračkami.

Usazená jsem byla právě u stolu u balkonku, takže si mě mňouci za chvíli ustanovili coby dveřníka. Ze začátku, pravda, se moc k mazlení a tulení nijak extra neměli, přeci jen bylo tam několik dalších obsazených míst, kde bylo jídlo. Ale to se změnilo v okamžiku, kdy nám na stůl naservírovali panini. Nejmladší člen smečky si to okamžitě namířil na stůl a mňoukáním se snažil vyžebrat aspoň kousíček. Náporu jsem odolávala dosti dlouho, ovšem v jednom nestřeženém okamžiku jsem přišla o kousek šunky. A když ani takto ze mě nic nebylo, kotě se rozvalilo přes stůl a nechalo se hladit a mazlit, přeci jen, třeba se pak rozmyslíme s dělením jídla. Což se k místní kočičí nelibě nestalo.

V kavárně najdete hned několik koček, se kterými se můžete pomazlit a některé se Vám budou dobývat do klína i talíře :) Na netu se můžete dočíst o zápachu, ovšem nic cítit nebylo. Mazlíci jsou v té nejlepší péči. Pro všechny milovníky koček je návštěva takřka nutností, čaje mají moc dobré, taktéž jídlo a velmi milá obsluha. Hezkou upomínkou může být i zakoupený suvenýrek, mňauuu

Zde odkaz