Strach sama ze sebe

25. října 2017 v 17:03 |  Téma týdne
Strach sám ze sebe? Úplně ideální téma pro mě v této době. Mám strach sama ze sebe a ne zrovna malý. A opravdu se o tom mluví dosti těžko, přeci jen, přiznat si strach z něčeho je docela ostuda. Aspoň tedy pro mě. Ale co mě na sobě nyní děsí nejvíc? Že to (zase) vzdám.

Konečně jsem se dostala na školu, kterou jsem chtěla studovat už delší dobu. Předtím jsem studovala jinde, úspěšně dostudovala, mezitím se snažila vydělávat na školné, a teď můžu pokračovat v oboru na vyšší úrovni. A strašně moc jsem se na to těšila. Ale na to, že mám za sebou první dva týdny, necítím se vůbec fajn. Ta potvora jménem strach do mě kousá kde se jen dá.

Opravdu mám strach, že mě nakonec ta "neskutečně dobrá" zdejší organizace, nezájem a naprostý ignor profesorů a nepovedený rozvrh totálně odradí. Mám strach, že to vzdám. Podobnou situací už jsem si jednou prošla, na škole, kde se toto všechno odehrálo plus mě daný obor absolutně vůbec nebavil. A jak jsem se snažila dřít čím dál tím víc, tím víc se mi vše protivilo. Až jsem to nakonec s ohledem na obé stránky zdraví ukončila. Nebo prostě jen vzdala? Štěstím jsem pak skončila na úplně jiném, mnohem těžším, oboru a díky němu můžu pokračovat dál.

Ale už je to tu zase, obava, že mě ten chaos zase složí a donutí vzdát se něčeho, co jsem moc chtěla. Nevím, jestli si tímhle prochází i ostatní, nebo jenom já. Ale i když se snažím strachu postavit, výsledek je velmi nejistý, což mě snad děsí ještě víc...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pythonissa3 pythonissa3 | E-mail | Web | 27. října 2017 v 19:33 | Reagovat

Dávám 5* a chtěla bych dodat, ať se nebojíš, přemýšlej nad tím pozitivně, uvolni se a věř, že dosáhneš mnohem lepších výsledků. :) To zvládneš. :) :) Držím palce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama